BEŁCHATÓW

Badźmy w kontakcie!

Jeżeli masz problem jakikolwiek problem ze swoim telefonem, szukasz etui na telefon, powerbanka czy profesjonalnego szkła na telefon – skontaktuj się z nami!


Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–18:00
Wtorek: 09:00–18:00
Środa: 09:00–18:00
Czwartek: 09:00–18:00
Piątek: 09:00–18:00
Sobota: 09:00–14:00
Niedziela: Zamknięte


Lokalizacja

Bełchatów, 97-400
Rotmistrza Witolda Pileckiego 12


Kontakt

Telefon kontaktowy: 446333222

 

FAQ

Czy mogę u Was naprawić telefon?

W naszym salonie oferujemy kompleksowe usługi naprawy telefonów, w tym szybkie i skuteczne rozwiązania takie jak wymiana szkła czy naprawa głośników, które możemy zrealizować nawet w zaledwie 30 minut. Dzięki temu, nasi klienci mogą cieszyć się sprawnie działającym urządzeniem w krótkim czasie. Naprawiamy telefony każdej marki i zmierzymy się z każdym problemem.

Czy kupię w salonie etui czy szkło hartowane do samodzielnego przyklejenia?

Jak najbardziej. Oferujemy bardzo szeroki asortyment jeżeli chodzi o akcesoria do telefonów. Posiadamy powerbanki, etui, szkła hartowane, folie ochronne, ładowarki każdego rodzaju oraz wiele, więcej. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu!

Ile trwa naprawa urządzeń GSM?

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć ile będzie trwała naprawa bez wcześniejszego zobaczenia sprzętu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, a odpowiemy na miejscu czy trzeba zostawić telefon na dzień lub dwa czy naprawimy to w ciągu parudziesięciu minut.

Czy są jakieś promocje?

Jak najbardziej, staramy się cały czas wychodzić na przeciw naszym klientom i staramy się, aby promocje, które robimy były jak najbardziej użyteczne dla naszych klientów. Najlepiej w tym celu obserwować naszą stronę na facebooku lub przejść się do salonu, a poinformujemy co można aktualnie kupić taniej.

Projekt i realizacja: Seobacklink.pl